• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë pranë TEG në Tiranë (FOTO)

Lajme, Të fundit

Një aksident i rënë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure pranë rrethrrotullimit të TEG në dalje të Tiranës. Për shkak të shpejtësisë, një automjet ka dalë nga rruga. Dyshohet se ka të plagosur. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe ambulancat.

1 Comment

  1. Rruga per te TEG eshte shume e rrezikshme. Me dhjetra makina shikon cdo nate te parkuara ne korsine anesore te rruges dhe brenda dhe jashte makinave te rinj qe pine cigare me hashash.
    Me e rrezikshmja eshte qe cdo darke bejne gara me makina

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu