• |
ide | kryesore

Qeveria shkarkon dy prefektë

Lajme, Të fundit

Dy prefektë, ai i Elbasanit Gledian Llatja dhe i Shkodrës Valdrin Pjetri janë liruar nga detyra, pasi do të kandidojnë për kryetarë bashkie. Lirimi nga detyra është marrë sot në mbledhjen e Këshillit të Ministrave. Po ashtu, me vendim të Këshillit të Ministrave është emëruar Çesk Millja.


1 Comment

  1. Bushat !!!!!?????Ky po qe eshte lajm…..!Aha.Ndersa ai i humbjes se Edvin Kristaq Rama me Bechetin dhe qe Shqiperia duhet te paguaje 110 ml euro nuk te shqetson,nuk eshte lajm !?!Nga i merr keto Euro Edvini qe per pordhet e tij prej idioti,duhet te paguaje Shqiperia 110 ml euro !Jepe o Bushat,apo te djeg fort edhe ty ?!!?!Ku ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu