• |
ide | kryesore

Tiranë, digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit

Lajme, Të fundit

Mbrëmjen e kaluar në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corsa” ngjyrë vishnje, në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit, Sokol Binaj, e cila ishte parkuar në rrugë.

Bashkëshortja e Binajt punon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu