• |
ide | kryesore

Vajza e Ornela Mutit bën joga pa rroba, i poston në rrjetet sociale (FOTO)

Paparazzi, Slider

Vajza e Ornela Mutit ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale. Naike Rivelli kohët e fundit ka publikuar foto ndërsa bën akrobaci e zhveshur. Këngëtarja dhe aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar fansat në Instagram. Joga është pasioni i 44-vjeçares dhe ajo e shijon në maksimum duke e praktikuar me tanga dhe taka të larta.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu