• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Ndërron jetë pas tre ditësh 50-vjeçari i dhunuar, policia fsheh ngjarjen

Lajme, Të fundit

Sali Berisha publikoi një mesazh të ardhur në adresë të tij, ku denoncohet fshheja nga policia e një ngjarje dhune me pasojë vdekjen.

Në mesazh, qytetetari e ka njoftuar ish-kryeministrin se një person rreth të 50 është dhunuar barbarisht dhe më pas ka ndërruar jetë në spital, por për këtë ngjarje nuk ka pasur asnjë reagim.

Postimi: 

Fshihet nga narkopolicia krimi i shemtuar, rrahja me pasoje vdekjen e qytetarit ne Vlore!

Miq, fshehja e krimeve tipar i narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!

Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.
Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor të përshëndes.
Një qytetarë me emrin Alfred Deliaj rreth 50 vjeç.
Para 3 ditësh u gjënd në sheshin e flamurit i rrahur me fraktura në kokë.
Sot ndëroj jetë.
Familjarëve në fillim u tha që ishte aksident..,më pas nuk thanë më asgjë.
Askush nuk e raportit nga mediat, apo komunikatë nga policia e shtetit.
Terr informativ verifikojeni.
Të uroj shëndet.

3 Comments

  1. O sale i vetmi qe tentoi te fshihte nje krim ishte nje miku jone ne 21 jan, qe beri alibite beri raportet mjeko ligjore gati, fshiu dhe pamjet, filloi te pergatiste dhe cadrat si pushka, por i prishi pune video qe doli ne moment te fundit….. sale mos u merr me me denoncime se po te rikthehen gjerat jo me per here te dyte por te trete e te katert…. po ske besim tek shteti ik dhe ti ne Gjermani caju bythen atyre

  2. Nga dita ne dite po tregon qe te kane ngelur Celsat e Kashtes ne dore,dhe lulu ta futi,te ka lene celsat e bodrumit te shqupit ku ti urdheron skifteret dhe shpellaret te mbrojne ty dhe zenin me komente te tipit si ky denoncimi qe ke shkruajtur sot,por ti vazhdon me detyrimet qe ke per serbo-ruset ne shqiperi

  3. Nje pyetje per Shkullakun dhe Bushatin,keta komentuesit me pseudonime “I paemer”,mos jane pjese e stafit tuaj,se kudo dhe kurdoheremper cdo teme apo informacion,na dalin cdo dite,bile me shumice,perpara syve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu