• |
ide | kryesore

Dosja ‘Xibraka’, Spiropali flet pas akuzave të Bashës: Unë kam aq lidhje po aq sa je ti lider…

Lajme, Të fundit

Një ditë pasi Lulzim Basha akuzoi Elisa Spiropali për përfshirjen në dosjen e drogës së Xibrakës, ka reaguar ministrja, e cila nga foltorja e parlamentit u shpreh se s’ka asnjë lidhje me dosjet kriminale.

“Dje Basha më përmendi emrin mua, Gjylametin dhe pastaj shtoi retorikë po të pa mend edhe gratë e tjera se nuk di edhe të flasë, na vendosi edhe dosje në krah. Ky është klloun që gajas dynjanë. Tani do të merret edhe me gratë të gjitha me radhë. I them se ne kemi po aq lidhje me krimin sa ka ai me të qenit lider” tha Spiropali.

13 Comments

  1. Dhe fituesja per batuten me “djegese” (sipas kutit ri-pjelles), e fiton Spiropalla e Partise. Fituesja ka fituar nje dreke me Gjushin paguar nga Avdylajt si dhe nje darke romantike me vete Skenderbeun. Thone qe Gjylameti eshte nxire nga inati se batutat e saj per mediat e blera, nuk i kane pelqyer edhe aq shume liderit suprem. Gara vazhdon…

  2. Po ne pergjime per kalimin e konteniereve te Xibrakut je kapur. Prandaj cirreni perdite se po mblidhet laku o mortje qe i ra ktij vendi, ju ishit mallkim o bande maskarenjsh hajdutesh dhe mashtrusash. Nuk do i gzoni ca keni vjedh e grabit.

  3. Pra Elisa Spiropali po e deklaron hapur ne Foltoren e Parlamentit:
    Lulzim Basha eshte lider direkt Kryetar i Partise Demokratike qe nga 22 korrik 2013.
    Elisa Spirodogana eshte nje nga lideret direkte te Krimit ne Shqiperi qe nga 22 Korrik 2013.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu