• |
ide | kryesore

FOTO/ Anna Falchi mban premtimin, zhvishet për fitoren e Lazio

Sport

Fitorja 2-0 ndaj Atalantës, në “Olimpico”, i dhuroi Lazios trofeun e Kupës së Italisë, që është i shtati në historinë e klubit kreyqytetas.

Anna Falchi, e njohur si tifozë e thekur bardhekaltër, ka postuar një fotot provokuese në rrjetet sociale, që lë pak vend për imagjinatën, ndërsa komenti është ky: “Pa fjalë, vetëm lumturi. Mos hiq dorë kurrë. Kjo është dhe do të jetë gjithmonë motoja jonë. Forza Lazio!”

Rezultate imazhesh për ana falchi lazio Rezultate imazhesh për ana falchi lazio Rezultate imazhesh për ana falchi lazio Rezultate imazhesh për ana falchi Imazh i ngjashëm Imazh i ngjashëm

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu