• |
ide | kryesore

(LISTA) Kandidatët e PS për Këshillin Bashkiak të Korçës, mes tyre një dirigjent dhe disa drejtorë

Lajme, Të fundit

Është bërë publike lista e 48 kandidatëve të Partisë Socialiste për Këshillin Bashkiak të qytetit të Korçës. Në krye të renditjes është radhitur Pandi Bello, dirigjenti i mirënjohur i dekoruar më herët me titullin “Naim Frashëri”. Më tej, vjen e radhitur Enslemvera Zake, administratore në Universitetin e Korçës.

Lista vijon me Erjon Nexhipin, anëtar i Asamblesë së PS-së, që ndiqet nga Raqi Themeli, i cili shërben në detyrën e kreut të Hipotekës së Korçës.

LISTA E KANDIDATËVE TË PS PËR KËSHILLIN BASHKIAK KORÇË

PANDI BELLO

ENSLEMVERA ZAKE

ERJON NEXHIPI

ANA VERUSHI

RAQI THEMELI

EVIS MIÇO

EMILIANO MUHARREMI

GERLA KOLECI

JOAN DELI

MAMICA NENE

FATOS ZERELLI

EDLIRA MITRE

KLAUS BACELLI

MAJLINDA LIKE

ANDON SHKODRANI

MAJLINDA DUNI

TOMI PIKULLI

MARIA DOJCE

KRISTI ANDREA

IRENA NIKAJ

JULIAN MEMA

IRENA KALLÇO

ERVIN ROTA

SILVI TARE

DEJVI HOXHA

DANJELA NASTO

MERIOL FURRXHIU

ADELA LARTI

BERTIL CIPI

ERLEVA TARE

SPARTAK LAZE

SARA KOROVESHI

KLAJDI SHAHO

ANTONELA KALLÇO

GJERGJI KRISTO

ORNELA ALIKAJ

ALIT XHEZARI

OLTA ZYLYFARI

ALEKSANDËR TRAKO

ERALDA BANUSHI

KRISTJAN SYLA

KRISTELA ZHURKA

ELVIS MEDI

FRANCESKINA TAHIRAJ

THOMA MITRE

KRISTINA PARAVANI

VANGJUSH NICO

ATVINA LERA

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu