• |
ide | kryesore

OSHEE tregon në cilat zona do të ketë shkëputje energjie ditën e nesërme

Lajme, Të fundit

Për shkak të rregullimeve në disa nga kabinat në Tiranë, OSHEE ka njoftuar se do të ketë ndërprerje energjie rreth orës 09:30-15:00 pasi do të ketë punime në rrugën “Hasan Ceka”, pranë rrugës “Don Bosko”, në zonën midis rrugës “Karl Gega” dhe pjesërisht në rrugën “Siri Kodra”.

Ndërkohë, rreth orës 9.00-15.00 ndërprerje do të ketë po ashtu tek rruga Teodor Keko pjesërisht, (tek Astiri), zona e Mëzezit pjesërisht, pas Digitalb-it.

1 Comment

  1. E kane bo me hile ,se ne zonat e PD-se do mungoje me shume se ne zonat e PS qe te mos organizohen per protesta.Magazinieri Shkullak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu