• |
ide | kryesore

Rama: 80% e shqiptarëve janë kundër protestave

Lajme, Të fundit

“Së pari unë nuk mendoj që 30% – 40% e shqiptarëve janë gati të përplasen. Kjo është një shumë që duan një qeveri tjetër, por jo të përplasen. 80% e opinionit është kundër protestave” – tha kryeministri Edi Rama në emisionin “Opinion”.

“Jemi në një kontekst krejt tjetër nga viti 2010. Është një periudhë që është kaq e qartë që nuk bëhet fjalë për zgjedhje të reja, por unë flisja për një hetim parlamentar të vitit 2009.

Zgjidhje? Nuk ka përgjime të certifikuar nga askush. Ka përgjime të dala që në dijeninë time ka një edhe një hetim për dalje të sekretit hetimor.

Nuk mundet dot që një opozitë t’i thotë një qeverie që ti duhet të ikësh se unë kam dëgjuar disa përgjime” – tha Rama. ©LAPSI.al

15 Comments

  1. Cesht ky more.Oporiten e quan organizate …Booooo mjer ky vend.kur gomejnt i dhane voten per pak lek.Tashti e tutje pasojat i kane femijet tane

  2. Te kuptova thjesht pritet me shume goditje sot nga Bejtja se i ka me kohe nervat kacurrel me kete hajdut mashtrues kriminel ordiner qe eshte dhe shume injorant!

  3. Motren ,gruan,anene i ke put-hana o i pa emer qe ke komentuar ne oren 02;05.ti o je turni trete,o ha mut qe nga jashte vendit larg dhe nuk e njeh ralitetin ketu ne vend o prag dhe fisqire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu