• |
ide | kryesore

Rudina Hajdari lë sërish ‘nam’ në Kuvend, shihni fjalimin e sotëm (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Rudina Hajdari është kthyer sërish në vëmendje të mediave në Kuvend. Ndërsa javën e kaluar bëri gafën me ushtarakët shqiptarë të përfshirë në ngjarjen tragjike në Letoni, sot më shumë ka recituar sesa ka lexuar një fjalim. Në një përpjekje për t’u përgatitur më mirë me fjalimin, Rudinës i rrëshqet situata nga duart sërish. Video më poshtë i thotë të tëra.

©LAPSI.al

16 Comments

  1. Sa te vegjel jeni ju bythecet e lapsit,vetem pse eshte kundra babait tuaj Sali kerme berishes i kunderviheni e doni ta fundosni .Turp te dashur legene kaucuku materniteti

  2. Po kur qe i hoqe me nje te rene te lapsit jozefinen, majlinden, po per ke i hoqe per kete…. po kur te thonin qe te gjithe qe po gabon perfshire dhe keta analist qe i ke mbas vetes sot… po qe dhjeve dhe kujtimin e azemit te vetmen gje qe i mblithte pak ata demokrat kush te pjerdhur kush qe bente rolin…… rri nashi si mut prit pushtet nga armiku jot……ishalla vritet ndonje nga ata loqet ne protesta apo ngatrrohet me kembet e veta qe te marresh pushtetin dhe qe kot e do dhe ate mut pushteti se sikur e kam pare ca do katranosesh…..

  3. Kjo eshte tralala, po shifni ata karagjozet e tjere qe nxori fevziu mbreme.
    Urgjent duhet ndrru ky sistem listash me kuklla.

  4. Kur ishte me PD ishte e mrekulluesheme tani qe nuk pjerdh per Bashen,qeka e lehte Me idiot se my Shkullaku nuk paska.

  5. Bija e prijsit lexhendar. E zgjodhi Lyli me doren e vet. Po presim me padurim superstarin tjeter te PD – Olldashi junior.

  6. Ajo nuk vajti vete. Ckeni me te? Luli e vuri. Dhe ky eshte parlamenti qe duan. Policia qe duan. Qeveria qe duan Shqipria qe duan. Rrofshin partite komuniste te shqiprise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu