• |
ide | kryesore

Deklarata e deputetit të ri: Kalova me Ylli Rakipin një nga netët më të lumtura të jetës (VIDEO)

Pikante

Në përfundim të emisionit “Të Paekspozuarit”, deputeti më i ri i kuvendit, Selami Jenishehri deklaroi se ka kaluar një nga netët më të lumtura të jetës së tij me moderatorin Ylli Rakipi. Jenisheri, kreu i partisë së pensionistëve u pyet gjatë për marëdhëniet e tij me Bashën dhe Ramën, si pati kaluar njëhrë me njërin dhe një herë me tjetrin, si kishte kërkuar në këmbim të djegjes së mandatit, rindërtimin e selisë së tij. Ai foli dhe se si do ta transformonte Shqipërinë po të qe kryeminstër. 

©Lapsi.al

4 Comments

  1. cfare bete me tej pos bisedes se te kesh kaluar nje nga netet me te lumtura te jetes tende patjeter qe duhet te keni bere dhe pak gili vili.Na thuaj kush qe hipsi e pritesi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu