• |
ide | kryesore

Nuk fshihen më, Era Istrefi dhe Julian Perreta në një lidhje

Paparazzi, Slider

Aty ku ndodhet këngëtari britanik Julian Perreta, gjendet edhe Era Istrefi!
Këngëtarja nuk e fsheh më lidhjen e saj romantike me Julian dhe tashmë publikon foto dhe video sa herë që janë bashkë.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka festuar deri në orët e para të mëngjesit në një club në Londër ku partneri i saj performonte live.
Era ka përcjellë për fansat pamje të ndryshme nga performanca e këngëtarit i cili këndonte në mesin e disa balerinave seksi në club-in e natës.
Video Player


00:00
00:14

Këngëtarja duket se është dëfryer shumë teksa ndiqte nga larg performancën e tij bashkë me miq të tjerë.
Video Player

00:00
00:15

Tashmë ata nuk e fshehin lidhjen e tyre dhe këngëtari i njohur i tregon ndjenjat edhe përmes komenteve që i lë herë pas herë të dashurës shqiptare në Instagram.
“Perfeksioni ekziston”, i shkroi pak ditë më parë Julian Perreta këngëtares shqiptare e cila tashmë e thërret “zemër”.

Era Istrefi hodhi pas krahëve historinë e dashurisë me ish-menaxherin e saj Faton Shoshi, ndërsa Perreta i ka dhënë fund lidhjes me supermodelen Barbara Palvin kohë më parë.
Tani na mbetet vetëm të presim që ta bëjnë zyrtare!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu