• |
ide | kryesore

Video/ Mertens fundos Interin

Sport, Video

Napoli ka shënuar edhe golin e dytë në San Paolo në sfidën kundër Inter. Zikaltrit nuk kanë mundur të qendrojnë në lojë dhe në minutën e 61 kanë pësuar edhe golin e Dries Mertens, që i siguron rezultatin skuadrës së Ancelotti. Për zikaltrit tani shpresa e fundit për Champions është të mposhtin Empolin në javën e fundit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu