• |
ide | kryesore

Video/ Ruiz turpëron Inter: dy gola në 7 minuta

Sport, Video

Fabian Ruiz shkëtarron plotësisht Inter në San Paolo. Dy gola të mesfushorit në harkun e shtatë minutave e cojnë rezultatin në 4-0 për Napolin. Ruiz realizoi golin e parë dhe të tretin për skuadrën e Ancelotti në minutën e 71, ndërsa në të 78 kompleton pokerin napoletan, duke turpëruar kështu zikaltrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu