• |
ide | kryesore

Aksidenti i rëndë në Elbasan, barriera hyn në makinë

Lajme, Të fundit

Në orët e para të mëngjesit, një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Elbasan-Labinot.

Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke dhe një furgon.


Pas përplasjes, barriera anësore e rrugës ka përshkruar makinën “Opel”. Deri tani nuk raportohet për viktima.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

1 Comment

  1. “….barriera anesore ka PËRSHKUAR”, jo “PËRSHKRUAR”, se barriera nuk pershkruan me laps a me fjale, por pershkon tejpertej!
    O gazetare blloku, qaheshim nga Redon Makashi….(te gjith trupin ma pershkronte/ hej nje bot tjeter….)!
    Pupupu na mbyti llumi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu