• |
ide | kryesore

Kampion në Angli, Spanjë dhe Itali… Cristiano Ronaldo ka vetëm një sekret

Sport

Cristiano Ronaldo festoi “Scudetto”-n me Juventus në profilet e tij sociale dhe çmimin për lojtarin më të mirë të Serie A. “Kampion në Angli, Spanjë dhe Itali… Lojtari më i mirë në Angli, Spanjë dhe Itali… Sukseset arrihen kur ëndrrat mbahen gjallë çdo ditë”, shkruan portugezi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu