• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Wanda Nara si Sharon Stone? Hapja e fustanit e nxjerr zbuluar LIVE në Instagram

Lapsi Leaks

Wanda Nara, gruaja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi është bërë edhe një herë protagoniste në rrjetet sociale.

Gjatë një videoje LIVE në Instagram në prapaskenat e programit Tiki Taka ajo ka nxjerrë përpara pasqyrës dhe ndjekësve edhe pjesë intime për shkak të të çarës së fustanit të saj. ©LAPSI.al

Résultat de recherche d'images pour "wanda nara instagram"Image associéeImage associée

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu