• |
ide | kryesore

Del nga rruga autobusi linjës së Kamzës, ka të plagosur

Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës njoftoi se rreth orës 21.45 të së martës, në segmentin rrugor Institut-Bathore, drejtuesi i një autobusi të linjës së transportit publik ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë është përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë janë lënduar pa probleme për jetën 5 pasagjerë të cilët po marrin ndihmën e parë mjekësore. Policia thotë se grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu