• |
ide | kryesore

I vë flakën vetes me benzinë, humb jetën në spital lezhiani (EMRI)

Arkiva

Një 40-vjeçar dogji veten këtë të mërkurë me benzinë në Ishull Lezhë dhe më pas ka humbur jetën në spitalin rajonal të Lezhës.

Siç mësohet, edhe pse u transportua me urgjencë në spital, Nikolin Gjolaj nuk arriti të shpëtonte pasi shkalla e gjedies ishte shumë e thellë. Policia dhe grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje të rëndë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu