• |
ide | kryesore

Lezhë/ 40-vjeçari i vë flakën vetes

Lajme, Të fundit

Djeg veten me benzinë një 40-vjeçar në Ishull Lezhë.


Nikolin Gjolaj 40 vjeç, i ka vënë flakën vetes në banesën e tij dhe si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në spitalin rajonal të Lezhës.


40-vjeçari, i cili u transportua me urgjencë në spital, nuk arriti të shpëtonte pasi shkalla e djegies ishte shumë e thellë.
Policia dhe grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu