• |
ide | kryesore

Sa herë flet Borchard, rrjeti shkulet gazit (memet)

Pikante

Po bëhet zakon, Sa herë Borchard fillon të flasë e qeshura nuk përmbahet në rrjet. Këtë herë ai goditi protestat e opozitës duke i krahasuar ato me manifestimet studentore. menjëherë më pas lulëzuan memet që e krahasojnë atë me Ramën dhe të folurën e tij me atë të…

L’image contient peut-être : 1 personne, ciel, plein air et nature

Pasi i shpëtoi një vdekjeje të sigurtë shefi i OSBE i ka çliruar muskujt e tendosur të rrjteve sociale duke u bëre mjet gallate

 

L’image contient peut-être : 4 personnes, mème et texte L’image contient peut-être : une personne ou plus, personnes assises et intérieur

MOSMIRNJOHJA e ka emrin SHQIPTAR.
Ne grafike Berni trishtohet per ate qe i ndodhi dje poshte shtepise se tij….dhe jepet pas pijes….

L’image contient peut-être : 2 personnes, nuage, ciel et plein air

L’image contient peut-être : 1 personne, plein airO BERNDIIIIIIIIIIIIIIIIII !
Kjo eshte nje grafike paralajmerim per te gjithe nderkombetaret ….Per te qene me te kujdesshem ne deklaratat e tyre, sepse populli shqiptar me gjithe nenshtrimin e madh qe ka treguar, po shpertheu te gjen belaja….Nuk ka me te ndyre se shqiptaret kur shperthejne !!!!!
 

L’image contient peut-être : 1 personne, mème et texte L’image contient peut-être : 1 personne, texte

3 Comments

  1. Nuk ma priste mendja se kishte gjermane te tille aq me shume diplomate. Europa ka ‘ikur’ me kohe por shpresoja jo Gjermania dhe diplomatet e saj qe e perfaqesojne ate dhe organizatat ku aderojne…

  2. E ka prejardhjen nga nje familje gjermane qe ne kohen e luftes ka bashkpunuar me partizanet ,pastaj eshte pro pjelles tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu