• |
ide | kryesore

Vera po vjen/ 5 kategori produktesh që ju duhen për udhëtim dhe që i gjeni më lirë Online

Stil

Tashmë shitjet online në Shqipëri janë duke u bërë gjithnjë më të rëndësishme dhe të lehta. Edhe në vendin tonë ka një platformë e cila konkurron denjësisht dyqanet tradicionale.

Aladini.al me mbi 20.000 produkte të publikuara ofron për të gjithë shqiptarët mundësinë e blerjes me një klikim, pa patur nevojë për kartë krediti dhe pa u regjistruar fare me një llogari personale.

Nuk ka më nevojë që për të gjetur shumëllojshmëri të keni nevojë për kartë kreditit dhe të prisni mbi 30 ditë që t’iu vijë porosia nga faqet ndërkombëtare.

Nga gama e gjërë dhe fushata e fundit që Aladini.al ka pasur për udhëtimin kemi identifikuar 5 produkte të cilat mund t’i gjeni online me një klik dhe më lirë se në dyqanet tradicionale.

Ja cilat janë ato:

  1. Bateritë e jashtme. Në çdo udhëtim stresi më i madh është bateria e telefonit për bërjen e aq shumë fotove dhe videove të nevojshme. Këtë stres e ka zgjidhur bateria e jashtme, nëpërmjet të cilës mund të karikoni telefonin deri në disa here me radhë në varësi të fuqisë së baterisë. Kjo bëhet në çdo zonë të mundshme pa patur nevojë për prize afër. Dhe al ka gamën më të madhe të baterive të jashtme, sigurisht edhe çmimet më të mira. Kjo mund të vërtetohet lehtësisht sepse Aladini.al e aksesoni tani nga telefoni juaj për të bërë krahasimet. Kategorinë e baterive të jashtme me mbi 30 modele e gjeni këtu:
  2. Sërish udhëtimi është i lidhur shumë me fotot. Dhe ku ka më bukur se një foto e bërë nga lart me gjithë bukurinë e vendit që keni vizituar. Këtë ia u mundësojnë sot dronet të cilat janë të llojeve dhe çmimeve të ndryshme. Kudo që të shkoni, sërish tek Aladini.al do shikoni që ka më shumë modele dronesh dhe çmimet më të mira se kudo tjetër, të cilat mund ti verifikoni lehtësisht. Kategorinë e droneve me x modele e gjeni këtu:
  3. Zgarat janë mënyra e përzgjedhur kryesisht për tu ushqyer drekave apo darkave me miqtë që po udhëtoni. Në tregun shqiptar ky produkt nuk është aq i lehtë për t’u gjetur dhe alternativat janë shumë të limituara. Sërisht al ka më shumë alternativa se kudo tjetër dhe çmime shumë herë më të lira. Shikoni këtu kategorinë e zgarave:
  4. Ndenjëse për fëmijët në automjete, është e domozdoshme dhe e detyrueshme me ligj për cilindo nga prindërit që udhëton me një fëmijë nga 0 deri 10 vjeç. Kjo kategori produktesh tregtohet në shumë pika, por asnjëra nuk ka shumë alternativa zgjedhjesh. Tek al do gjeni më shumë variante se kudo tjetër dhe me çmime nga më ekonomiket, për produkte nga më të rehatshmet dhe të sigurtat për fëmijët tuaj. Shikoni këtu kategorinë e sexhiolinove:
  5. Varkat e gomës. Tashmë me fillimin e verës kushdo do e shijonte një xhiro me varkë. Dhe sot në treg ka varka gome nga më të ndryshmet. Nga ato më të lirat, tek ato më cilësoret dhe të mëdha që mbajnë disa veta lehtësisht në të. Janë të gjitha me ajër, që zenë shumë pak hapësirë në makinë dhe mund të merren lehtësisht me vete në automjetin tuaj. Kohët e fundit këto modele i kemi parë në shumë dyqane, por sërisht tek al gjeni shumëllojshmërinë më të madhe dhe sigurisht çmimet më të mira. (Artikull Promocional)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu