• |
ide | kryesore

7 muaj shtatzënë, Jorida Tabaku: Nuk mund të rrija pa dalë në protestë

Lajme, Të fundit

Në protestën e sotme të opozitës merr pjesë edhe ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku e cila është në pritje të një fëmije. Tabaku deklaroi se ndonëse shtatzënë nuk mund ta humbiste atmosferën e sotme të protestës pasi është e bindur se nuk do ketë dhunë nga ana e protestuesve.


“Sot ka dalë e gjithë Shqipëria. Atmosfera është e jashtëzakonshme. Është një mundësi që ndodh njëherë në jetë dhe nuk mund ta humbja. Jam e bindur që PD nuk ka përgatitur asnjë skenar dhune dhe unë nuk ndihem e rrezikuar të jem këtu”, – u shpreh Tabaku për Report TV.


1558805624_joridatanaku.jpg

2 Comments

  1. E ka nxjerre babi me zirr se pret biznesi vet ti vije Saliu prap ne pushtet qe te korri miliarda si ne pare.. Se babi nuk del vete po mashe ka gocen qe e ka bere nje “soj” si veten..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu