• |
ide | kryesore

Frontex bën ‘goditjen’ e parë, kap 3 klandestinë në Kapshticë

Lajme, Të fundit

Janë kapur tre klandestinë në kufirin e gjelbër në Kapshticë nga forcat e Frontex dhe policia kufitare.

Të tre refugjatët janë meshkuj. Ata u kapën gjatë orëve të mbrëmjes së të premtes.

Frontex po bën kontrollet së bashku me policinë kufitare në kufirin e gjelbër me kamera termike.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu