• |
ide | kryesore

Kontrolle ndaj makinave me protestues në Elbasan

Lajme, Të fundit

Dhjetëra protestues janë nisur ditën e sotme nga qyteti i Elbasanit për të marrë pjesë në protestën e opozitës.

Autobusë dhe makina janë nisur nga selia blu në qytetin e Elbasanit në drejtim të Tiranës duke u përballur me kontrolle nga policia.

Makinat e mbushura me protestues janë kontrolluar nga policia në rreth-rrotullimin e Bradasheshit.

Ditën e sotme janë nisur me autobusë dhe makina edhe protestues nga Lezha, Berati e Gjirokastra etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu