• |
ide | kryesore

Protesta e opozitës/ Dy të rinj të FRPD-së shoqërohen nga policia

Lajme, Të fundit

Protesta e sotme e opozitës, e cila zgjati rreth 2 orë e gjysmë, ka patur fare pak incidente.

Ndonëse u cilësua si një protestë paqësore, dy të rinj të FRPD-së janë shoqëruar nga policia.

Ndërkohë opozita ka lajmëruar se protesta e radhës do të mbahet në datën 31 maj.

1 Comment

  1. Sot mblidhet KQ i PSSH dhe do të ndëshkojë komisarët e policisë që nuk arrestuan të 100 mijë protestuesit që dolën kundër Parrisë e shokut Edver

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu