• |
ide | kryesore

Video/ Cristiano Ronaldo pret Sampdorian me… McLaren

Sport, Video

Mes një stërvitje e një tjetre, si dhe një vizite të shpejtë në MonteCarlo për të përshëndetur miqtë e tij pilotë, mes të cilëve Lewis Hamilton, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohën ti gëzohet një tjetër xhevahiri me katër rrota: një Mclaren Sls gri metalizato. “Enjoy” ka komentuar CR7 nën postimin e tij me imazhet e makinës së tij të re, që i shtohet kështu garazhdit të tij luksoz. Ndërkohë, portugezi kundër Sampdoria do të provojë sulmin e fundit drejt titullit të golashënuesve që kryesohet nga Quagliarella.

View this post on Instagram

Enjoy 😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu