• |
ide | kryesore

VIDEO LIVE/ Basha para kryeministrisë: Populli është në këmbë dhe nuk tërhiqet

Lajme, Të fundit

“Këtë shesh e ka pushtuar si asnjëherë tjetër oqeani i pandalshëm i sovranit. E dëgjoj zërin e një kombi për tu ngritur në këmbë për të mos u ulur më kurrë”. Kështu e nisi kryetari i Partisë Demokratike fjalën e tij para protestuesve të mbledhur përpara kryeministrisë.


Në përditësim…1 Comment

  1. Po shurren ku bejne protestuesit?Lajmeroni urgjrncen se paska dhe me Barre,kujdes , shume kujdes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.