• |
ide | kryesore

Zbulohet data e protestës së radhës e opozitës

Lajme, Të fundit

Vetëm pak minuta pas mbylljes së protestës së 6-të kombëtare të opozitës nga Partia Demokratike ka ardhur dhe konfirmimi për protestën e ardhshme. Sipas burimeve nga selia blu, protesta e ardhshme e opozitës do të jetë pas një jave, në datën 31 maj. Arsyeja e protestës në këtë datë vjen për shkak se më 31 maj, Edi Rama ka deklaruar se nis zyrtarisht fushatën elektorale për zgjedhjet lokale.

10 Comments

 1. Shko lulu futi nje shkume deri javen tjeter,nisu tani drejt gruas hollandeze,shpellaret te hane nga nje pilaf,ramen e rrezoni vitin tjeter

 2. O skuth Rilindas me pagese. O komentues I Deparramentit te Komentuesve te Keshillit te Ministrave. Gjej nje pune theater. Udheheqesi po ta fut the Ty.
  Hajdut na doli. Zhgenjeu nje Shqiperi te Teresa.

 3. O cope Derr.

  O Dele.

  Nuk ke sensor fare. Te vjedh Qelbesira dhe ti nje avaz

  Te rroje Partia di ti, se edhe pa buke rri.

 4. Ku I kishit futur molotovet sot,ne bythe besoj aty mbajini deri javen tjeter,o shpellare trima pse nuk I hodhet molotovet sot ju trimat e srb,ramen e rrezuat edhe sot

 5. O cope e Derrrrrrrrrit.

  Do te beje Rrugen Tirane Durres me pagese, O Rilindas.
  Te leviz ndonje sensor??????????
  As leket e tua nuk do???

  O hajvan, Udheheqes Legjendar dhe militantizem, shkojne dhe vijne.

  Perdor Trurin.

  Je I papare

 6. Te protestosh eshte e drejte dhe dinjitoze.
  Ne shqiptaret duhet te reagojme. Mund te jemi populli me i vjedhur dhe neperkembur ne eu. Jemi vjedhur mashtruar dhe neperkembur, nga Berisha, Nano, Meta, Majko, Basha dhe Rama se fundmi.
  Tani te me bej thirrje mua Monika qe pas 8 vjetesh ne pushtet se fundmi, bashkeshortja Ilir Metes, apo Lul Basha qe u konsumua aq shume, jo vetem qe nuk me sjellin shprese, por me ngjallin neveri. Jane e gjithe kjo kaste qeverisese ne kohe, qe e kane asfiksuar jeten politike. Keto protesta jane nje lufte personale per pushtet. Kush mendon qe po iku Rama dhe erdhi Luli dhe Monika, do behet ky vend, nese nuk eshte militant i afert politik i tyre, eshte jo realist, deri deri idiot.

  1. E kam thene nqs Rama eshte e keqia e ketij vendi, Mona edhe Basha qe kane qeverisur 8-vjet jane KATATROFA e ketij vendi, keta qe birbilosin deri tani keta kane cuar prokuroron edhe gjykatat ne kete gjendje qe jane sote, se keta i zgjodhen edhe sote asnje prej tyre nuk justifikon pasurin qe kane vene duke rjepur kete popull, edhe kur Meta thote ska gjykate kushtetuse, me mire mos te kete se te kete gjykate gjakpires te popullit, keta sjane politikane se keta kerkojne edhe me gjakderdhje qe mos te kete zgjedhje, keta jane po atat qe sa here kemi negociata per te hyre ne BE ngrien si skutha kunder qeverise, keta jane qe slane vend te botes pa share edhe pa hedhur balte mbi shqiperine,
   sjam edhe nuk kam votuar kure ne shqiperi se nuk jetoj por une kur nuk do votoja keta Hajdute qe u iku zogu nga duart edhe tashti kerkojne me cdo kusht ta marin prape, qofte edhe me lufte

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu