• |
ide | kryesore

Ellen Degeneres blen shtëpinë e këngëtarit të njohur

Paparazzi, Slider

Ellen Degeneres ka blerë shtëpinë gjigande të këngëtarit Adam Levine për 45 milionë dollarë.
Disa burime pranë TMZ konfirmuan se Ellen bleu vilën e tij në Beverly Hills. Shumë shpejt, pritet që moderatorja dhe partnerja e saj, Portia Rossi të shpërngulen në shtëpinë e re.
Vila është më e madhe se 10,000 metra katror, me dy kuzhina, disa bare, kinema dhe palestër.
Adam Levine, i cili është këngëtari i grupit Maroon 5 dhe gruaja e tij Behati Prinsloo do të shpërngulen. Nuk dihet ende se ku do të jetë shtëpia e tyre e re.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu