• |
ide | kryesore

Fansat e zhgënjyer nga statutja e dyllit të Ariana Grandes

Paparazzi, Slider

Fansat e këngëtares Ariana Grande janë ndarë shumë të zhgënjyer nga statuja e saj e re prej dylli në muzeun “Madame Tussaud’s” të Londrës.
Ditë më parë, kompania që realizoi statujën prej dylli bëri të ditura fotografitë e saj, dhe reagimet e fansave ishin të menjëhershme.“Nuk kemi gjë kundër, por është me të vërtetë e keqe”, shkruante një komentues.“Ariana nuk duket aspak si Ariana në këtë figurë”, ishte komenti i një tjetër përdoruesi në rrjetet sociale.Ndërkohë, figura prej dylli e Ariana Grandes do të jetë e disponueshme për vizitorët për plot pesë javë që nga tani.
Kujtojmë që në po të njëjtin muze, muaj më

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu