• |
ide | kryesore

Me 1.1 tonë kanabis drejt Greqisë, arrestohet i dënuari

Lajme, Të fundit

Një 46-vjeçar, i dënuar me 7 vjet e 4 muaj burg për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të Greqisë është arrestuar nga policia e shtetit.

Ai është Qamil Muçaj nga Mallakastra dhe është dënuar për transportin e 1.1 tonëve kanabis në drejtim të Greqisë, në shkurt të 2017-ës. Ai u arrestua si rezultat i një pune në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu