• |
ide | kryesore

VIDEO/ Grida Duma martonte motrën 50 m nga protesta e opozitës

Syri i Lapsit

Festë dhe protestë! Ndërkohë që opozita po protestonte para kryeministrisë, sipas shqiptarja.com motra e Grida Dumës po zhvillonte ceremoninë e dasmës tek hotel “Rogner”.

Nga pamjet me dron të filmuara gjatë protestës së opozitës, shihet se në hotel Rogner ka festë, ndërkohë që jashtë ambientit të dekoruar dëgjoheshin thirrje Rama Ik! Një dasmë ku përveç DJ dhe muzikës live, dëgjoheshin edhe vuvuzelat e opozitës.


6 Comments

    1. ….ndryshe nga (Mamica) Spiropali, e cila e meriton me plot gojen dhe hunden ‘t’ia zbrazesh qyrrat surratit’!

  1. Shumë lajm “interesant”
    Mos duhej që motra e Gridës meqë të dielën ishte protesta, të anullonte dasmën e saj ?
    Lajmi duket se është publikuar thjeshtë për të përrgojuar znj.Duma , një grua intelektuale që duhej të kishte fituar në bashkinë e Durrësit por e penguan Avdulajt që me dhunë zgjodhën xhuxhin komik Gjushi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu