• |
ide | kryesore

VIDEO+18/ Nudo në dritaren e hotelit për të parë protestën e opozitës në Tiranë

Syri i Lapsit

Protesta e opozitës të shtunën pati mjaft kuriozitet. Një pjesë e kureshtarëve shkuan vetë në qendër të Tiranës, të tjerë e ndoqën nga e ekrani i TV, por pari edhe nga ata që ndodheshin rastësisht në vendin e duhur. I tillë duket edhe ky çift në videon më poshtë që e vëzhgon protestën nga katet e sipërme të Hotel Plaza, por …pa rroba në trup. ©LAPSI.al


4 Comments

  1. Kane qene -ndonje Nafije ose Mrike me jaranin e saj dhe benin nje rruge dhe dy pune .Edhe filmonin nga siper protesten dhe i dergonin pamjet tek -Rep-tv ose tek -Tope -cenlli dhe dashuri per te mos u vene re.

  2. Vec mshqipri s’tlejn me bo seks mrena mureve po tshofin nga dritare…kur te nxirrni dhe komshinjt ndonje dit sec bejn brenda shpis se skeni pun tjeter.Popull manjak

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu