• |
ide | kryesore

Kylie Jenner shënon sukses me linjën kozmetike

Paparazzi, Slider

Në 22 maj Kylie Jenner lançoi linjën e saj të produkteve për kujdesin e lëkurës. Në linjën e saj “Kylie Skin” përfshihen 6 produkte, të cilat kushtojnë vetëm 125 dollarë, përveç taksës, dhe mund të blihen në ‘website-in’ e saj. Madje deri më tani linja është shitur e gjitha dhe vlerësimet nga ana e fansave të Kylie-t kanë qenë mjaft pozitive.E lumtur për këtë sukses të saj, Kylie i ka publikuar të gjitha komentet në “Instagram”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu