• |
ide | kryesore

Thirrjet ‘Allahi Akber’ në stadium, Antiterrori procedon tifozin e Tiranës

Lajme, Të fundit

Antiterrori ka proceduar penalisht tifozin, me iniciale M.N, që bënte thirrje antikombëtare në ndeshjen Laçi-Tirana. Burime nga Drejtoria e Antiterrorit bëjnë me dije se menjëherë pas përfundimit të ndeshjes , ku gjatë të cilës një tifoz ka bërë thirrje me përmbajtje fetare në stadium, ka shoqëruar dhe në përfundim të veprimeve ka proceduar penalisht shtetasin M.M, 23 vjeç nga Tirana për veprën penale “Nxita e urrejtjes”12 Comments

  1. Un jam vet tifoz i tirones. Keta nuk kane lidhje me skuadren, eshte dikush tjeter qe i shtyn dhe i sponsorizon . Jane dy persona te rruga kavajes afer xhamise qe e bojne kte zullum. E kan bo ne disa ndeshje dhe kane kercenu dhe te tjeret n q se nuk bashkohen me keta

  2. Ku ishte thirja antikombetare ketu se nuk kuptum gj? Kjo fjale eshte e vertete Zoti eshte me i madhi . E vertete. Antikombetarja ku eshte?

  3. O langaraqe pse -Allahu ekber- thirrje terrorisete eshte o ndyrashe?Ate here shkoni arrestoni edhe -Hoxhat-ne minaret kur therrasin -Allau-ekber-.

  4. Ky grupim i ndyre qe financohet nga para te pista te islamikeve arabe dhe nga nje parti politike qe kur lulu u be kryetar i PD si nje islamik i vertete me lidhje te forta te xhamija tabakeve dhe xhamia te rruga kavajes,shume shpejt do e shikoni keta xhihadiste ne protestat e PD

  5. O rob qire -peseist-mundohu te shkruash brockulla se tifozet e -Tiranes-te lali Erit na qenkerkan te -Lulit dhe te -PD-se.

  6. Nuk e dija por edhe une qekam terrorist . Shtet hajvan , prokurori idiote , te thuash qe Zoti eshte me i Madhi eshte nje e vertete absolute .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu