• |
ide | kryesore

Video/ Reja bëhet qesharak në start: shikoni rrëzimin e teknikut pas konferencës

Sport, Video

Kush thotë se fillimi i mbarë është gjysma e punës, shpresojmë mos të ketë të drejtë. Tekniku i kombëtares Edy Reja e ka nisur me një rrëzim spekakolar aventurën në krye të kuqezinjve, menjëherë pas përfundimit të konferencës së parë për shtyp, në të cilën prezantoi edhe listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet kualifikuese kundër Islandës e Moldavisë.


Tekniku ishte gati të linte konferencën e shtypit, kur paprituru zhduk nga ekrani, duke u penguar dhe rrëzuar. Fytyra e zëdhënësit të Federatës Shiptare të Futbollit Andi Vrecani tregon më mirë se cdo gjë dinamikën e episodit qesharak, që për fat përfundoi pa pasoja për 73 vjecarin…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu