• |
ide | kryesore

Angelina dhe Kylie, së bashku për ditëlindjen e Arielit (FOTO)

Paparazzi, Slider

Anxhelina Hadërgjonaj  jeton në Amerikë prej vitesh ku po ndjek studimet.

Kohët e fundit ajo nuk është angazhuar me projekte të reja, por vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it. Mbrëmjen e djeshme, miku i saj  i ngushtë, grimieri Ariel ka festuar ditëlindjen. Ariel kishte organizuar një festë të thjeshtë me miqtë e tij më të ngushtë. Kylie Jenner një ndër shoqet e tij më të ngushta i ka bërë atij një surprizë duke ardhur në festë. Ariel bën pothuajse çdo tualet të Kylie për eventet e ndryshme ku ajo merr pjesë. Nga publikimi i disa videove  në ‘Instastory’ Anxhelina tregon se ngjitur me të ishte ulur Kylie, e cila i dhuroi mikut të saj një unazë me diamantë të mëdhenj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu