• |
ide | kryesore

Librazhd/ Arrestohet për grabitje 26-vjeçari

Lajme, Të fundit

Arrestohet në flagrancë ditën e sotme në Librazhd një 26-vjeçar me inicialet D.R.

26-vjeçari dyshohet se ka vjedhur një shumë lekësh dhe sende të tjera  në lokalin në pronësi të shtetasit V.L, në Prrenjas.


Sipas njoftimit të policisë 26-vjeçari banues në Pogradec, është edhe autor i 4 vjedhjeve të tjera të ndodhura në Librazhd e Prrenjas, në periudhën mars – prill. Ai dyshohet se ka vjedhur në 1 lokal, në një magazinë dhe në 2 banesa, lekë, pije alkoolike  e sende të tjera.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu