• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, kamioni përplas kalimtaren te “Misto Mame”

Lajme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, ku një mjet i tonazhit të rëndë ka përplasur në rrugë një kalimtare.


Sipas informacioneve paraprake të bëra të ditura nga Policia, gruaja, identiteti i të cilës nuk është bërë ende i ditur, është transportuar për të marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor drejt spitalit, ku gjendet jashtë rrezikut për jetën.


Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Misto Mame”. Forcat policore ka rrethuar zonën për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu