• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr VIDEO-n: Nxënësi qëllon me armë në mes të shkollës

Lajme, Të fundit

Sali Berisha ka publikuar një video me përmbajtje tepër të rëndë, ku në gjimnazin “Naim Frashëri” në Durrës, një nxënës ka qëlluar me armë zjarri në prani të bashkëmoshatarëve dhe mësuesve të kësaj shkolle.


Berisha shprehet se kjo ngjarje mbahet e fshehur nga Policia e Shtetit.


“Qellohet me arme zjarri ne oborrin plot nxenes te gjimnazit Naim Frasheri ne Durres!Nerkopolicia si zakonisht fsheh krimin!Lexoni denoncimin dhe shikoni videon e nxenesit dixhital. sbPersh dua tju derg nje vidio nga gjimnazi i naim fresheri ne dr ku adoleshenti ne prani te nxenesve dhe mesuesve qellon me arm ne ajer policia fsheh krimin”, shruan Berisha.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu