• |
ide | kryesore

Jordyn Woods, drejt Hollywood

Paparazzi, Slider

Kohët e fundit Jordyn Woods, vajza të cilën nuk e njihte askush derisa puthi bashkëshortin e motrës së shoqes së saj të ngushtë, ka qenë shumë e zënë duke promovuar linjën e saj kozmetike, përveçse ka qenë duke u gjykuar nga shumica e njerëzve në botë.

Me anë të një postimi në Instagram ajo ka njoftuar ndjekësit e saj se shumë shpejt do të bëhet pjesë e Hollywood-it.  Roli i parë për të do të jenë në serialin “Grownish”, një shfaqje e njohur televizive e ABC Freeform, që trajton problemet e të rinjëve në rrugën e tyre në kolegj. Jordyn postoi një foto të një skene që do të ketë në serial dhe duket sikur po thotë një histori interesante për njerëzit që ka përreth.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu