• |
ide | kryesore

PS nis fushatën nesër, Rama i vendosur për të shkuar i vetëm në zgjedhje

Lajme

Kryeministri i vendit Edi Rama, ka njoftuar në rrjetet sociale se fushata zgjedhore nis më datë 1 qershor.


Rama është shprehur i vendosur për t’u futur në zgjedhje ndonëse kundërshtarët realë të tij nga opozita nuk do të garojnë.


“30 qershor dhe pikë”, shkruan Rama për datën e mbajtjes së zgjedhjeve. Ndërkaq, ai thotë se fushata fillon më datë 1 qershor në Parkun Olimpik në orën 16.00.

3 Comments

  1. Ka vdekur koha kur Ramiz Alia caktonte kush do jete opozita,opoziten e cakton vota e popullit,ajo nuk dhurohet,pd po te kete bythe te konkuroj te tjerat jane lloqe kavaje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu