• |
ide | kryesore

FOTO/ Çfarë po ndodh te parlamenti? Gaz lotsjellës dhe ujë mbi protestuesit

Lajme, Të fundit

Mbetet e tensionuar situata përpara parlamentit. Protestuesit e opozitës kanë hedhur mbi forcat e rendit kapsolla, tymuese dhe fishekzjarre.


Uniformat e rendit janë përgjigjur me gaz lotsjellës dhe ujë me presion. Nga kjo situatë janë lënduar të paktën 7 policicë (sipas ministrit të Brendshëm) dhe disa qytetarë.


Nuk kanë shpëtuar edhe përfaqësuesit e medias nga kjo situatë.

Në përditësim…

4 Comments

  1. Ju te rilindjes shejtani i mallkum ju ka shume per zemer. Mendoj. Dhe kjo nuk eshte keq per pjesen tjeter. Te humburit gjithsesi jeni ju. Sh.mire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu