• |
ide | kryesore

FOTO/ Imazhet që nuk u panë të modeles që ndërpreu finalen e Champions

Lapsi Leaks

Në finalen e Champions Legue ndodhi një incident “jo dhe aq i keq” për shumë tifozë. Modelja ruse, Kinsey Wolanski u fut në fushë vetëm me bikini, ku nuk i la shumë vend imagjinatës së të gjithëve.


Me format e saj sensuale ajo tërhoqi vëmendjen e tifozëve dhe futbollistëve, por më së shumti të Harry Winks. Pas incidentit, Wolanski ka postuar një foto në Instagram, ku “thumbon” mesfushorin e Tottenham duke i thënë “A të shpërqendrova më shumë seç duhet?”


Résultat de recherche d'images pour "Kinsey Wolanski" Résultat de recherche d'images pour "Kinsey Wolanski" Résultat de recherche d'images pour "Kinsey Wolanski" Image associée Résultat de recherche d'images pour "Kinsey Wolanski" Résultat de recherche d'images pour "Kinsey Wolanski" Résultat de recherche d'images pour "Kinsey Wolanski"

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *