• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Protestuesi sfidon policinë dhe shashkat

Lajme, Të fundit

Në kulmin e kaosit që ndodhi përpara parlamentit njëri prej protestueseve të opozitës ka provuar të sfidojë të gjithë. Ai ka dalë përpara kordonit të policisë teksa drejt tyre po hidheshin shashka, tymuese dhe kapsolla. ©LAPSI.al5 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu