• |
ide | kryesore

Mësohet data e protestës së radhës së opozitës

Lajme, Të fundit

Pas përfundimit të protestës së sotme opozita e bashkuar ka vendosur që të mbledhë sërish shqiptarët të shtunën e ardhshme.


Opozita e bashkuar e mbledhur në takim menjëherë pas protestës së sotme ka vendosur që protesta e ardhshme do të zhvillohet në datën 8 Qershor në orën 19:00.


Vendimi është marrë në mënyrë unanime nga i gjithë kolegji i kryetarëve të PD dhe ish deputetët. Pritet që të jetë një tjetër protestë e madhe dhe mjaft e fuqishme.

Basha paralajmëroi në fund të protestës së sotme se “është hera e fundit që flet me gjuhën e arsyes dhe se koha e fjalëve ka mbaruar dhe se në protestën e ardhshme do të flasë vetëm sovrani”.

13 Comments

 1. Ne demokraci sovrani flet me vote o rrote kari,nuk e kuptoj kaq budallenj jane ata qe te vine mbrapa qe shpresojne te marrin pushtetin me dhune!!!Ti Lul e di qe ne fund karin e Rames do marresh ashtu siç e more kur doje te beje republiken e re me njerez te vjeter…

 2. E fundit Edvin…..!Kujdes,ik me pare se data 08.06.2019 ,ora 19.00 !?Pas kesaj date,me shume mundesi do marresh ate qe eterit tuaj monstruoze nuk e moren !!!E kupton qarte,Rama ik.

 3. Tank ksh dh do vine ne tirade????????
  Se NATO kercnoj shqiptaret rrinin urte ?
  Unne jam gait te ndehy
  NATO eshte traktat ushtarak ???? pse kesht esshht puns?????????????
  Edhe Ku r te hymen ne europeDo je mi skllvere?????????

 4. Tank ksh dh do vine ne tirade????????
  Se NATO kercnoj shqiptaret rrinin urte ?
  Unne jam gait te ndehy
  NATO eshte traktat ushtarak ???? pse kesht esshht puns?????????????
  Edhe Ku r te hymen ne europeDo je mi skllvere?????????

 5. Kesaj i thine ti biesh ne nje vrime fyellit, dhe pastaj presin te degjojne muzike. Nje pooitikan, lider, udheheqes duhet te jete finok , me vizion dhe jo idiot si Lul Basha.

 6. Ju te ps po nuk që nje kryeminister që tja fusi ju e queni budalla hajde merre vesh kete pune vetem taulanti dhe sabriu emerre veshe kete pune kane 6vjet tu ju grabit ju prap luli e ka fajin hajde o guri hajde

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu