• |
ide | kryesore

VIDEO/ Hidhen bojë, shashka dhe tymyese drejt kryeministrisë

Lajme, Të fundit

Protestuesit kanë hedhur sërish bojë dhe shashka drejt kryeministrisë. Tubimit iu bashkua edhe kreu i PD-së Lulzim Basha.

Në një moment gjatë fjalimit të tij në drejtim të selisë qeveritare janë hedhur një mori me shashka dhe tymuese. Në drejtim të mureve është hedhur sërish bojë e zezë.


4 Comments

  1. Hidhet dashuri do thoja une. Paralajmerim dashamires!
    Ikni me boje, sepse kur vjedh 10 milion euro per km/rruge edhe plumbat jane pak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu