• |
ide | kryesore

VIDEO/ Tension te kryeministria, ndërhyn Basha: Mos prekni policët!

Lajme, Të fundit

Është tensionuar protesta e opozitës përpara kryeministrisë. Protestuesit kanë hedhur sërish bojë dhe shashka drejt godinës. Ka pasur edhe një moment tensioni mes një grupi protestuesish dhe disa efektivëve të policisë. Situata është qetësuar pas ndërhyrjes së kryetarit Basha që po mbante fjalën.


“Vëllezër e motra mos lëndoni asnjë oficer dhe efektiv policie. Mos prekni asnjë oficer policie. Vëllezër dhe motra, mos i prekni me dorë, sepse hiq dy a tre servilë të inkriminuar. Edhe pse buzët e tyre nuk e thonë dot, mendjet e tyre e mendojnë. Unë i njoh këta burra dhe gra, kam punuar me ta, kemi mundur drogën, kemi hequr vizat. Ata nuk flasin por shpirti i tyre këndon: “Rama Ik” – tha Basha. ©LAPSI.al


8 Comments

  1. Iuli qe te fitosh ose duhet te luftohet Policia si mbrojtese e hajdut eve ose duhet te behet pakt zgjedhor tu hiqet e drejt a e votes enveri stave perndryshe mare kote

  2. Pabuks i shpifur me shume emra e komente.Imoral i degjeneruar deri kulm..E keqa juaj nuk ka per ty fund.Por Fundi ju ka ardhe..

  3. Zana e stalinit sot e paske mbush barkun me buke se nuk po pushon se komentuari me po te njejtat fjale,ti ishe dhe e virgjer shko te salihu sot te japi leje te zhvirgjerohesh qe dhe te kuptosh qe jetohet me mire kur te pallohesh nga shpellaret e cecenet e salihut

  4. Ty te ka perdhunuar komunizmi ekzistencen more rraceqire i kuq. Te duket vetja superior ndaj te tjereve more zvarranik e felliqesire e kuqe? Je vetem nje vemje qe meriton perbuzje. Ptu rrace e keqe!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu